Kovanie MACO

Nová  strieborná  povrchová  úprava  kovania  dáva oknám  nový  štýlový a  príťažlivý  vzhľad.

Pre náročných zákazníkov

Používame kovania MACO Silber s 1-5 bezpečnostnými bodmi, ktoré spĺňa požiadavky aj pre náročných zákazníkov. Kovanie MACO umožňuje otváranie, sklápanie, posúvanie, skladanie ako aj štrbinové vetranie.

Bezpečnosť

Revolučná povrchová úprava Maco Tricoat ponúka vynikajúce vlastnosti pre použitie v oblastiach s vysokým obsahom solivo vzduchu, ale aj tam, kde kovanie musí odolávať zvýšeným chemickým záťažiam.
Pri skúškach soľnou hmlou v soľnej komore podľa DIN 50021-SS dosahuje najvyššie hodnoty. Z toho vyplýva, že Maco Tricoat poskytuje vysokú odolnosť protichemickému pôsobeniu kyselín a zásad.

Dokonalá technika v každom detaile

Dodávaná na všetky otváravo - sklopné okná. Polohovacia poistka zabraňuje chybnému otočeniu kľučky a súčasne zdvíha krídlo pri jeho zatváraní bez vynaloženia veľkej námahy do správnej polohy. Zabezpečuje, že okno bude správne fungovať aj po rokoch.

Dlhá životnosť kovania

Nové MACO Silber I.S. bezpečnostné hríbiky sa automaticky výškovo prispôsobujú vôli medzi krídlom a rámom v rozpätí medzi 10 až 14 mm, čím zabezpečujú bezproblémovú funkciu kovania a okna počas celej jeho životnosti.

Vzhľad okna pre kovanie Maco

Pre dokonalý dizajn a vzhľad okna, sú ložiská dokonale skryté. Kovanie Maco, ktoré je na povrchu a je viditeľné, sa jednoducho skrýva pod krytky v rôznych farbách.

Jemné kontúry kovania Maco sú zvýraznené vďaka zaobleným hranám poistky proti chybnej manipulácii a zaobleným hranám uzáverov.

Ochranu proti korózii a lepší vzhľad kovaniu zabezpečia krytky rezných hrán.

kovanie Maco